Autor: JSData:  12.10.2017

IV Wschodnie Forum E-biznesu EASTBIZ

W dniach 13-14 października 2017 roku na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz w Białostockim Parku Naukowo – Technologicznym odbędzie się Wschodnie Forum e-Biznesu „EastBiz”. Jest to największa w północno-wschodniej Polsce konferencja dotycząca szeroko rozumianej branży e-commerce. Podczas tego wydarzenia doświadczeni praktycy z zakresu handlu elektronicznego, na co dzień prowadzący biznesy i odnoszący ogromne sukcesy w branży internetowej, poprowadzą warsztaty, wygłoszą prelekcje, podzielą się swoimi doświadczeniami, analizami i wnioskami na temat prowadzenia działalności biznesowej w Internecie oraz skutecznego e-handlu. Wschodnie Forum e-Biznesu „EastBiz” ma także na celu inspirowanie i motywowanie uczestników do zakładania i rozwijania własnych przedsiębiorstw. Z pewnością pomogą w tym wybitni prelegenci, którzy dostarczą cennej wiedzy pozwalającej lepiej zrozumieć branżę e-commerce. Ponadto, udział w wydarzeniu jest niepowtarzalną szansą na networking z kluczowymi osobami z branży oraz zdobycie wielu cennych kontaktów biznesowych.

Prof. Joanna Ejdys, Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej:

Po raz czwarty jesteśmy współorganizatorem wydarzenia, będącego kompendium wiedzy na temat prowadzenia działalności biznesowej w Internecie. Rynek ten rozwija się bardzo dynamicznie, a wielu naszych studentów zamierza po skończonych studiach założyć własne firmy. W związku z tym przedsiębiorczość związana z Internetem nabiera coraz większego znaczenia także w procesie kształcenia. Doceniając potencjał branży e-commerce  uruchomiliśmy na Wydziale Inżynierii Zarządzaniakierunek studiów zarządzanie i inżynieria usług, a od tego roku akademickiego na kierunku zarządzanie nową specjalność: smart and innovative business. Są to studia prowadzone w języku angielskim, zorientowane na kształtowanie w studentach kreatywności w zakresie tworzenia innowacyjnych start-upów i przedsiębiorstw oraz wykorzystanie biznesowych narzędzi IT do inteligentnego zarządzania nimi. Podczas Forum oprócz cennej wiedzy, będzie także okazja do nabycia praktycznych umiejętności, biorąc udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych praktyków e-biznesu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Wschodnie Forum e-Biznesu EastBiz 2017! 

Uczestnicy konferencji będą mieli szansę poszerzyć swoją wiedzę i zasięgnąć inspiracji od najlepszych specjalistów branży e-commerce. Wśród prelegentów pojawią się takie osoby jak m.in. Sebastian Suma i Benedykt Protasiuk z Sempai, Paweł Sędziak z Grupy ONET-RAS Polska, Wacek Wykrytowicz z Truly, Michał Sadowski z Brand24, Jakub Gierszyński z Decathlon Polska, Michał Korba ze Startup Akcademy, Daniel Kędzierski z FastTony.es, Anna Czyżewska z DrTusz, Monika Mikowska z Mobee Dick, Katarzyna Baranowska z Fox Strategy, Tomasz Wesołowski z 2040.io, Jakub Butkowski z DaWanda, Anna Rak z Trusted Shops, Magdalena Urban z Urban Legend, Przemysław Soboń z KIR, Iza Bitowt z Unified Factory, Paweł Fornalski z IAI S.A.

Organizatorami Forum są: Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, Białostocki Park Naukowo – Technologiczny oraz EastCamp Białystok.

Partnerem Wydziału Inżynierii Zarządzania przy organizacji części akademickiej, która rozpoczyna tegoroczne Wschodnie Forum E-Biznesu jest Humana Medica Omeda.

Humana Medica Omeda to najstarszy w regionie prywatny szpital chirurgiczno - ortopedyczny. Dba m.in. o zdrowie piłkarzy Jagiellonii Białystok.

Więcej informacji o EASTBIZ: https://east-biz.pl/

                      

Wróć do listy