Autor: KKData:  17.07.2017

Zakończenie III Międzynarodowej Letniej Szkoły Logistyki

W piątek 14 lipca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie III Międzynarodowej Letniej Szkoły Logistyki. Uczestnicy – 27 studentów z Chin oraz 3 studentów naszego Wydziału z sukcesem ukończyli dwutygodniowy kurs i odebrali certyfikaty.  

Przed zakończeniem Szkoły nasi goście z Chin zwiedzili Supraśl, a tam między innymi zabytkowy Pałac Buchholzów, w którym obecnie mieści się Liceum Plastyczne. Następnie spacerem po bulwarach nad rzeką Supraśl dotarli do Muzeum Ikon. Po zwiedzaniu Muzeum przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Białymstoku zaprosili nas na degustację herbat ziołowych do Pijalni Ziół i Herbat Dary Natury, mieszczącej się przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji "Bukowisko". Ze strony Starostwa naszym gościom towarzyszyła Dyrektor Wydziału Rolnictwa, Środowiska, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Promocji Monika Ratyńska. Po krótkim relaksie przy herbacie, zwiedziliśmy jeszcze Monaster Zwiastowania Przenajświętszej Bogurodzicy i św. Jana Teologa.

Po uroczystym zamknięciu szkoły wójt gminy Juchnowiec Kościelny zaprosił naszych gości na pożegnalne ognisko, które odbyło się przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Złotnikach. W najbliższych dniach grupa zwiedzi Wieliczkę, Kraków i Zakopane.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację Międzynarodowej Letniej Szkoły Logistyki.

dr Katarzyna Kuźmicz
Kierownik Międzynarodowej Letniej Szkoły Logistyki

 

Wróć do listy