Autor: KPData:  19.04.2017

„Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” na Wydziale Zarządzania

W najbliższy piątek uczniowie podlaskich szkół średnich będą rywalizować w regionalnym finale konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej i Studenckie Forum Business Centre Club. Celem konkursu jest praktyczne wykorzystanie wiedzy, jaką uczniowie zdobywają na lekcjach z podstaw przedsiębiorczości. Ma on zasięg ogólnopolski i składa się z 3 etapów:

• wizyty w szkołach ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego, podczas których organizatorzy przedstawiają zasady konkursu i sposób rozwiązania przykładowego zadania konkursowego,
  • nadsyłanie rozwiązanego zadania konkursowego - z nadesłanych zgłoszeń wybierani są finaliści (10 najlepszych zespołów),
  • finał regionalny, podczas którego Kapituła Konkursowa wyłania laureatów i zwycięzcę. Zwycięzca podlaskiej edycji rywalizuje w ogólnopolskim finale konkursu we Wrocławiu w dniu 29 kwietnia 2017 roku.

W konkursie biorą udział zespoły trzyosobowe pod opieką merytoryczną nauczyciela. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymują statuetki i nagrody rzeczowe. Wszyscy otrzymują dyplomy uczestnictwa w finale konkursu.

Wróć do listy